Split times for Orange

...return to index

3.26km 20m

Pos Name Age Class Time (S1) 1 (113) 2 (114) 3 (134) 4 (122) 5 (121) 6 (120) 7 (108) 8 (119) 9 (110) (F1)
1st Joshua Kohler
2nd Run
M12 29:19 0:00
0:00
3:26
3:26
7:44
4:18
10:32
2:48
14:40
4:08
18:27
3:47
22:00
3:33
25:57
3:57
27:11
1:14
28:11
1:00
29:19
1:08
2nd Barney Steventon-Barnes
2nd Run
M12 32:30 0:00
0:00
2:55
2:55
5:52
2:57
8:47
2:55
13:21
4:34
20:31
7:10
25:02
4:31
28:44
3:42
30:03
1:19
31:16
1:13
32:30
1:14
3rd Rhiannon Creak
SUFFOC
W21 32:45 0:00
0:00
3:52
3:52
9:43
5:51
12:45
3:02
16:25
3:40
20:33
4:08
25:13
4:40
28:43
3:30
30:17
1:34
31:23
1:06
32:45
1:22
4th Jade Brewer + Abigail Rose
Farlingaye
G12 33:40 0:00
0:00
6:23
6:23
9:05
2:42
11:50
2:45
15:54
4:04
21:31
5:37
25:19
3:48
29:29
4:10
30:55
1:26
32:26
1:31
33:40
1:14
5th Ewan Ralph
Farlingaye High
B13 34:21 0:00
0:00
5:40
5:40
8:17
2:37
11:53
3:36
15:49
3:56
19:26
3:37
22:51
3:25
26:33
3:42
27:49
1:16
28:45
0:56
34:21
5:36
6th Anna Sanday + Lauren Gooch
2nd Run
  34:25 0:00
0:00
3:11
3:11
7:08
3:57
9:56
2:48
13:40
3:44
23:59
10:19
27:24
3:25
31:25
4:01
32:34
1:09
33:34
1:00
34:25
0:51
7th Jamie + Max + Harold + Sam + Tom
2nd Run
  34:34 0:00
0:00
3:15
3:15
6:56
3:41
9:58
3:02
13:44
3:46
23:28
9:44
27:22
3:54
31:15
3:53
32:36
1:21
33:38
1:02
34:34
0:56
8th Lella Ralph
Farlingaye High
G12 34:44 0:00
0:00
5:40
5:40
8:32
2:52
12:10
3:38
15:50
3:40
19:29
3:39
23:02
3:33
26:50
3:48
28:00
1:10
29:01
1:01
34:44
5:43
9th Jacob Scabrook + Archie Read
Farlingaye
B12 36:42 0:00
0:00
5:06
5:06
7:41
2:35
11:39
3:58
14:58
3:19
26:31
11:33
29:34
3:03
32:49
3:15
33:50
1:01
34:43
0:53
36:42
1:59
10th Victoria Love
Hedingham
G10 39:49 0:00
0:00
6:05
6:05
10:07
4:02
14:12
4:05
19:30
5:18
25:08
5:38
30:31
5:23
35:27
4:56
37:25
1:58
38:26
1:01
39:49
1:23
11th Thomas Martin
St Andrew's School
B6 40:20 0:00
0:00
10:01
10:01
12:57
2:56
16:24
3:27
20:46
4:22
27:59
7:13
32:27
4:28
36:46
4:19
38:12
1:26
39:16
1:04
40:20
1:04
12th Sarah Ralph
IND
W50 42:34 0:00
0:00
5:46
5:46
9:05
3:19
14:36
5:31
21:03
6:27
26:32
5:29
32:50
6:18
37:52
5:02
39:25
1:33
40:50
1:25
42:34
1:44
13th George Pryke
Farlingaye
B12 46:33 0:00
0:00
3:37
3:37
14:30
10:53
18:17
3:47
23:52
5:35
29:27
5:35
37:41
8:14
42:00
4:19
43:44
1:44
45:02
1:18
46:33
1:31
14th Doreen Best
SYO
W65 47:29 0:00
0:00
5:05
5:05
10:07
5:02
14:54
4:47
21:52
6:58
27:58
6:06
34:59
7:01
41:20
6:21
43:32
2:12
45:26
1:54
47:29
2:03
15th Ben Clarke
Barnardiston Hall
B6 56:36 0:00
0:00
9:29
9:29
14:47
5:18
22:07
7:20
26:33
4:26
40:01
13:28
43:48
3:47
47:45
3:57
48:53
1:08
49:54
1:01
56:36
6:42
16th Sian Adams
Ramsey Academy
G11 62:22 0:00
0:00
7:10
7:10
14:33
7:23
19:59
5:26
28:54
8:55
39:47
10:53
47:40
7:53
55:37
7:57
58:34
2:57
60:35
2:01
62:22
1:47
17th Lesley Roberts
WAOC
W45 63:44 0:00
0:00
7:02
7:02
11:33
4:31
16:35
5:02
35:13
18:38
41:21
6:08
49:39
8:18
56:27
6:48
58:57
2:30
61:07
2:10
63:44
2:37
18th Oliver Brown
IND
M13 68:13 0:00
0:00
33:29
33:29
37:18
3:49
41:27
4:09
48:44
7:17
53:22
4:38
58:40
5:18
64:12
5:32
65:39
1:27
66:52
1:13
68:13
1:21
19th Ivan Pitts
Hedingham
B11 75:39 0:00
0:00
21:20
21:20
25:01
3:41
28:33
3:32
45:56
17:23
51:39
5:43
64:20
12:41
69:51
5:31
71:39
1:48
73:09
1:30
75:39
2:30
20th Jessica+Darren+Annabel+Matthew+Chris
IND
  105:49 0:00
0:00
22:16
22:16
31:36
9:20
43:23
11:47
55:50
12:27
76:44
20:54
87:39
10:55
97:28
9:49
100:33
3:05
103:02
2:29
105:49
2:47
21st Elena + Lara Stincic Clarke + Lily France + 1
Clifford Road
  142:28 0:00
0:00
35:41
35:41
44:45
9:04
63:01
18:16
87:32
24:31
98:22
10:50
121:38
23:16
132:43
11:05
137:37
4:54
140:25
2:48
142:28
2:03
m4-9 Ed Bays + Alexander Mandilakis
2nd Run
  71:34 0:00
0:00
16:51
16:51
26:38
9:47
31:07
4:29

-----

-----

-----

-----

-----

-----
71:34
-----
m5-6 Beth Lucas
2nd Run
W14 78:21 0:00
0:00
17:28
17:28
24:46
7:18
30:24
5:38
45:59
15:35

-----

-----
72:44
-----
75:14
2:30
77:01
1:47
78:21
1:20